МОН України оголосило конкурсний відбір науково-технічних розробок, що будуть фінансуватися за кошти державного бюджету у 2024 році. Кінцевий термін подання заявок — до 12.00 7 липня 2024 року

           

            Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір науково-технічних розробок, що будуть фінансуватися за кошти державного бюджету у 2024 році.
            Уперше за цим конкурсом сформовано 25 тематик і вихідних технічних завдань, які були запропоновані провідними міністерствами та органами виконавчої влади, серед яких: Міноборони, Мінцифра, МВС, Мінстратегпром, Міндовкілля, Мінінфраструктури, Міненергетики, МОЗ, Мінагрополітики та Адміністрація Держспецзв'язку.
           Мета конкурсу — розвʼязання окремих актуальних державних потреб через виконання установами-переможцями відповідних науково-технічних розробок.
          Тематика охоплює широкий спектр завдань — від систем навігації БПЛА до промислових технологій отримання водневого палива. Участь можуть брати підприємства, установи та організації будь-якої форми власності, що мають кадрову спроможність і матеріально-технічну базу.
Подання документів дійснюється в Національній електронній науково-інформаційній системі в електронному вигляді: https://nauka.gov.ua/
         Кінцевий термін подання заявок — до 12.00 7 липня 2024 року.
Більше деталей за посиланням:https://nauka.gov.ua/information/dz2024/

Джерело: https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=11452