Науковці нашого Комплексу взяли участь у першій зустрічі керівного комітету Дії COST EU4MOFs.

       З 6 по 7 червня у Більбао (Іспанія) проходила перша зустріч керівного комітету Дії COST EU4MOFs, а також Симпозіум та Воркшоп, присвячені розробці високоефективних матеріалів на основі MOFs для медицини, очищення води та енергетики. У заході взяли участь представники з майже 30
країн світу: близько 70 учасників були присутні в залі, а 75 доєдналися онлайн.
      Серед учасників заходу науковці нашого Комплексу, які увійшли до складу керівного комітету та ключової команди Дії, заступник генерального директора НТК, чл-кор. НАН України, професор Валентин Чебанов та заступниця директора з наукової роботи Інституту хімії функціональних матеріалів, к.х.н., доцент Олеся Кулик.
       У ході Симпозіуму учасники мали змогу прослухати лекції від провідних спеціалістів у галузі MOFs, а під час воркшопів – долучитися до вирішення нагальних проблем, пов'язаних з синтезом та характеризацією цих багатогранних сполук.
       Впродовж зустрічі керівного комітету Дії COST EU4MOFs обговорювалися численні питання, що виникли в процесі створення робочих груп та налагодження взаємодії між ними, плани на майбутнє та етапи їх виконання, а також стратегії поширення наукових результатів серед різних аудиторій.
       «Зустріч була плідною, насиченою і дуже цікавою. Ми намітили та обговорили плани роботи у групах та майбутні колаборації між науковцями. Принагідно розповів колегам про умови, в яких наразі працюють українські науковці, особливо у нашому Харкові», — повідомив Валентин Чебанов.