Виступ Дарії Черноморець на відкритті IX Міжнародної Самсонівської конференції "Матеріалознавство тугоплавкихсполук" (MSRC-2024).

   
         

        27-30 травня 2024 року у Києві проходить IX Міжнародна Самсонівська конференція Матеріалознавство тугоплавких сполук (MSRC-2024)
На відкритті конференції виступила наша молода науковиця (аспірантка) Дарія Чорноморець, яка є представником України в Young Ceramists Network
(YCN). Вона презентувала доповідь про діяльність мережі молодих керамістів і можливості нетворкінгу для молодих вчених з України.
          «Я дуже вдячна організаторам  за можливість виступити на відкритті конференції. В мої обов'язки, як представника України в Young Ceramists Network, входить поширення інформації про діяльність YCN в Україні. Це можливість для вчених знайти нові контакти для співпраці та обміну ідеями, тощо» - поінформувала Дарія.
           Наукова доповідь Дарії на тему «Новий підхід до синтезу оптичної кераміки Y2O3 із субмікронним розміром зерна» ("A new approach to the obtaining of Y2O3 optical ceramics with submission grain size") також викликала велику цікавість учасників конференції.