Вебінари «Clarivate» для науковців: розклад заходів на перший квартал 2023 року

    Компанія «Clarivate» продовжує вебінари для науковців.


Цьогоріч заходи з серії «Clarivate науковцям 2023» відбуватимуться кожного другого четверга щомісяця – о 16:15; заходи з серії «Research Smarter» (одночасно кількома мовами) – раз на місяць.
Крім того, щочетверга о 12:15 проводитиметься стаціонарна Zoom-зустріч «Запитай про Web of Science» – зі стабільними параметрами входу.
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/83607483154?pwd=YndnNFhldlk1NTV2aEJQWHVweERaZz09
Meeting ID: 836 0748 3154
Passcode: 244399

 


26 січня 2023 року
Серія «Research Smarter»
Тема: «Про фінансування наукових досліджень».
Тези: Стратегічні плани науково-дослідних установ і фінансових установ є центральним елементом планування й визначення майбутнього напряму, тому надзвичайно важливо відстежувати вплив і фінансування досліджень. Приєднуйтесь, аби дізнатися більше про аналіз фінансування досліджень, зокрема про те, як визначити історичні тенденції й узгодити результати з вашим стратегічним планом. Організатори також розкриють ландшафт фінансування у вашій спеціальності, розкажуть, хто фінансує лідерів у вашій галузі й багато іншого.
Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету.
10:15-11:15 https://shorturl.at/vwJQX


9 лютого 2023 року
Серія «Clarivate науковцям 2023»
Тема: «Відкритий доступ в Україні та світі».
Тези: Традиційний вебінар на честь річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу. Що таке відкритий доступ, відкрита наука? Можливості, виклики науковцям установам, державі. Хто, як і скільки платить за публікацію, як друкуватися безкоштовно? Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету.
16:15-17:15 https://shorturl.at/hnpIS


9 березня 2023 року
Серія «Clarivate науковцям 2023»
Тема: «Публікаційний процес в деталях».
Тези: Оприлюднення результатів дослідження – важливий етап будь-якого дослідження. Те, де і як буде опубліковано ваші дані, впливатиме на подальшу кар'єру, отримання визнання колег, можливість встановлення ефективних партнерств, отримання грантового фінансування. На вебінарі: чому і як обрати видання, індексовані у Web of Science; як зберегти цей перелік; які бізнес-моделі видань і як опублікуватися безкоштовно; рецензування та його види; оформлення публікацій за форматом видання. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
16:15-17:15 https://shorturl.at/cklRX

Джерело: https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/news/Pages/View.aspx?MessageID=9767